EXPORT MAP
 

Türkiye’nin Önde Gelen Su Parkları Üreticisi Polgün’ün En Yeni Projesi:

Polgün > Trending  > Membership  > Türkiye’nin Önde Gelen Su Parkları Üreticisi Polgün’ün En Yeni Projesi:

Türkiye’nin Önde Gelen Su Parkları Üreticisi Polgün’ün En Yeni Projesi:

POLGÜN DAĞ KIZAĞI “MOUNTAIN RACER”

Son teknoloji kullanılarak projelendirilmiş, gelecek nesil tasarımı ile deneyimleyenin adrenalin seviyesini uçlara taşıyan Polgün Dağ Kızağı macera severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Denizli’de Çamlık Dağı olarak bilenen Seyir Tepesi’nde, Pamukkale Belediyesi’nin, Tematik Kent Orman Projesi olarak hayata geçireceği Tema Kent içinde yer alacak olan “Polgün Dağ Kızağı Sahası” 600 metre rakım üzerine inşa ediliyor ve 720 metrelik heyecan ve adrenalin dolu bir parkur vaad ediyor.

Mukavemeti arttırılarak üretilmiş çelik konstrüksiyon üzerine paslanmaz krom rayların döşenmesi ile oluşturulan parkur; üzerine kurulduğu arazinin topografik yapısına uygun olarak rayların beton veya ankraj çelikle sabitlenmesi şeklinde inşa ediliyor. Bu sayede Polgün dağ kızağı MOUNTAIN RACER sürücülerine konforlu ve güvenli bir deneyim sunuyor.

Denizli Tematik Kent Orman Projesi içindeki Gençlik Vadisi’nde yer alacak proje için özel olarak dizayn edilen Polgün otomobilleri ise 21. Yüzyılın maskülen ve atletik yarış otomoblleri ilham alınarak tasarlandı.

1 Mayıs 2019 tarihinde macera severlerle tanışmaya hazırlanan Polgün Dağ Kızağı MOUNTAIN RACER Parkuru; mekanik mühendislik ile gelecek nesil tasarımın buluşma anına ev sahipliği yapacak.