EXPORT MAP
 

Eşsiz kelebek dizaynı ile Polgün tasarım tescilli “ Babochka”,  tekveya veya çift kişilik bot ile deneyimlemeye uygundur.  Black Hole ve Rafting Slide ile kombine olarak dizayn edilebilir ya da  start parçası ve kaydırağın kendisi ile tek başına da uygulanabilir. “Babochka” kayma konforu ve yapısı gereği kendinden kuru çıkışlı bir kaydırak olup, kullanıcıya serbest salınım yaptıran ekstrem kaydıraklar ailemizin en yeni ve son üyesidir.

Tüp kaydırak kategorisinin uyumlu üyesi olan Polgün “Black Hole” Su Kaydırağı mekanınızın el verdiği ölçülere göre üretilebilmektedir. 1 veya 2 kişilik opsiyonları mevcuttur. Kuru ve ıslak çıkışlı üretilen Black Hole Su Kaydırakları değişik tüp kaydıraklarıyla rahatça kombine edilebilme özelliğine sahiptir.

Tüp kaydırak ve ekstrem kaydırak kombinasyonundan üretilen Polgün “Boomerango” Su Kaydırağı size tüp kaydırağın konforu ile başlayan ve ekstrem kaydırağın heyecanı ile biten bir kayma deneyimi sunar.

Black Hole ve Rafting Slide ile kombine tasarımı ile ekstrem kaydırak grubumuzun bir üyesi “Crazy Cone”,  tek veya çift kişilik botlu; kuru ya da havuz çıkışlı opsiyonları sayesinde çok çeşitli kullanım alternatifleri sunar.

Değişik boyama tekniğiyle göz alıcı bir karaktere bürünen ejderha başı sayesinde olağan dışı bir görünüme bürünen Polgün “Dragon Slide” Su Kaydırağı Black Hole ve Rafting Slide su kaydırakları ile kombine edilmiştir. Ekstrem su kaydırakları grubunun üyesi olan kaydırak botlu ve 1 veya 2 kişil opsiyonlu olarak üretilmektedir.

Rafting veve Black Hole Su Kaydırakları ile kombine edilebilir özellikteki Polgün “Uphill Slide” Su Kaydırağı dalgalı yapısı sayesinde iniş ve çıkışlarda ivme kazanarak hızlanmanızı sağlar. Kuru ve ıslak çıkışlı olmak üzere 2 opsiyonlu üretilmekteidr.

Ekstrem su kaydıraklarının bir araya gelmesinden oluşan Polgün “Racer Slide” 2 tüp içinden geçerek 4 kişinin yarışabileceği tek kaydırak sistemidir. Başlangıç noktası çok yüksektir. Tornado, Boomerango, Superbowl ile kombinasyon yapılarak tüm katılımcıların farklı yarış pistine dağılması sağlanır. Deneyimleyenin anılarında uzun süre yer edinecek macera dolu bu kaydırak geniş hacimli alanlar için uygundur.

1 ve 2 kişilik botlarla kayma imkanı sunan “Rafting Slide” Su Kaydırakları istenilen yükseklik ve uzunlukta üretilebilmektedir.Kuru veya ıslak çıkışlı alternatifleri vardır. Diğer tüp su kaydırakları ile kombine edilebilir özelliktedir.

Black Hole ve Rafting Slide ile kombine edilerek dizayn ettiğimiz “Super Bowl” tek veya çift kişilik botlu alternatifleri ile deneyimleyenlere değişik opsiyonlar vaad eder. “Super Bowl” Kaydırak giriş parçasına Black Hole kaydırak ile bağlanır ve kuru çıkış öncesinde yine Black Hole kesit ile devam eder. Kaydırak kuru çıkışlı olarak uygulanır.

Ekstrem su kaydırakları ailesinin -kapladığı alan- olarak en devi “Tornado” Su Kaydırakları’dır. 3 metreden 25 metreye kadar darlaşan yarı konik tasarımı ve heybetli duruşu ile oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. Racer Slide Su kaydırağı ile kombinasyon edilebilir. Polgün “Tornado” Ekstrem Su Kaydırağı deneyimi tekli veya iki ikişilik botlu opsiyonu ile sunulmaktadır.

Elips şeklinde ve oldukça dikkat çekici görünüme sahip tüp su kaydraklardandır. Aynı anda 4 kişilik kayma kapasitesine sahip Polgün “Ufo Slide” Su Kaydırakları yüksek sirkülasyonlu su parkları için idealdir. Polgün teknolojisi ışık ve ses efektleri opsiyonları mevcuttur.

Polgün “Uphill Slide” Su Kaydırağı dalgalı tasarımı sayesinde deneyim esnasında zıplama ve düşme hissini en tepe noktasına çıkaracaktır. Kuru yada ıslak çıkış alternatifleri ve 1 veya 2 kişilik botlu versiyonları ile kurulduğu alan coğrafyasına göre üretilmektedir.

Hydroriver tek ve çift kişilik botla kullanılan açık bir kaydırak olup, kullanıcıya serbest düşme deneyimini yaşatır ve ardından aynı irtifayı su jetleri yardımı ile tekrar kazandırma yapısına sahiptir. Kaydırak kuru çıkışlı ya da havuz çıkışlı olarak uygulanabilir.

Black Hole ve Rafting kaydıraklarının kombinasyonundan oluşan Drone Slide; tek veya çift kişilik botla kayılabilir ve kuru çıkışlı yada havuz çıkışlı olarak uygulanabilir.

Açık kesitli ve düz parkura sahip Flying Boats Su Kaydırağı hızlı kaydıraklar kategorisinin tek veya çift kişilik botlarla kullanılabilen üyesidir. Kaydırak kuru çıkışlı veya havuz çıkışlı olarak uygulanabilir.