EXPORT MAP
 

 

Biz Kimiz?

Biz Kimiz

Polgün Su Kaydırakları faaliyetlerine 2002 yılında Muğla’da başladı. Polgün bugün; 50.000 m2 açık ve 20.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdüren, Menteşe bölgesinin en önemli yatırımlarından biridir. Ayrıca hem çelik konstrüksiyon imalathanesi hem de polyester imalatının gerçekleştirildiği 2 ayrı üretimhaneyi de aynı çatı altında barındıran sektöründeki ender şirketlerdendir. Tüm üretimin gerçekleştiği Muğla genel merkezde mimari tasarım, mühendislik, montaj, uygulama, satış sonrası hizmet departmanları ile anahtar teslim projeler üretilmektedir.

 

A’dan Z’ye bu tesiste üretim gerçekleştiren Polgün’ün üretim bandından yetişkin su kaydırakları, botlu ve botsuz kayılabilen kaydıraklar, extrem kaydıraklar, animasyon kaydırakları, temalı çocuk kaydırakları, figürlü çocuk aktivite alanları, duş – şelale animasyonları, ekstrem havuzlar ve animasyonları geçmektedir. Bu anlamda yurt içinde ve yurt dışında pek çok tatil köyü, en büyük resort oteller, özel mülk havuzları, açık ve kapalı su parkları Polgün’ün anahtar teslim projelerine ev sahipliği yapmaktadır.

 

Deneyimli, uzman kadrosu ve AR-GE destekli üretim anlayışı ile tercih edilen bir Türk markası konumunda olan Polgün; 30’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Polgün Su Kaydırakları’nın proje gerçekleştirdiği ülkeler arasında Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Sırbistan, Arnavutluk, Slovakya, Rusya, Makedonya, Bosna Hersek, Hırvatistan, İtalya, Fransa, Hollanda, Belçika, Fransa, İspanya, Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, İran, Azerbaycan, KKTC, Kazakistan, Türkmenistan ve Almanya’da bulunuyor. Polgün bu hedefine paralel olarak İstanbul ve Antalya şubelerinin yanı sıra 3. Şubesi Polgün Europe’u, Ocak 2019’da, İspanya’nın Valencia şehrinde faaliyete geçirdi.

 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımından ödün vermeyen Polgün; kalite, güvenlik ve global üretim normları konularında dünya standartlarını belirleyen ISO 9001, ISO 10002, TUV – Certificate Of Conformity EN1069 ve OHSAS 18001 kalite yönetim sertifikalarına sahiptir.

 

Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği anahtar teslim projeleri ile bugüne dek milyonlarca maceraseverin tatilini renklendiren Polgün bir IAAPA ve WWA üyesidir.